Diebold Nixdorf Retail Solutions, s.r.o. Zlín

Diebold Nixdorf Retail Solutions se sídlem ve Zlíně je nejrychleji rostoucí část Diebold Nixdorf s.r.o.

Stabilní a kvantitativní vzrůst a sféra naší aktivity zabezpečuje širokému okruhu specialistů účast při tvorbě pozic jednotlivých účastníků k zadaným úkolům. Naše dlouhodobé ambice, stejně jako nový model organizační činnosti pomáhá udržovat kumulativní progresi modelu rozvoje.

Diebold Nixdorf, s.r.o.

Společnost Diebold Nixdorf, s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (Retailu).

Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

Co to znamená pro naše zaměstnance

Zaměstnání v Diebold Nixdorf znamená neustálé hledání nejlepších řešení v rámci dobře organizovaných českých i mezinárodních projektů. Všech 800 českých zaměstnanců se zasloužilo o to, že jsme nejinovativnější součástí celé skupiny a technologickým partnerem pro ty největší společnosti na trhu bankovnictví a retailu.

Z toho vyplývají závazky i výhody. Zaměstnanci mají důvěru vedení společnosti, které pečlivě naslouchá jejich návrhům a připomínkám. Vstřícná firemní kultura v kombinaci s rozsáhlým interním vzděláváním a technologickým zázemím vytváří ideální podmínky pro profesní rozvoj každého zaměstnance, smysluplnou a zodpovědnou práci zaměřenou na každodenní potřeby našich zákazníků a v neposlední řadě možnost sladit osobní a pracovní život.

Co to znamená pro naše partnery

Strategická partnerství s našimi dodavateli jsou jednou z nejdůležitějších iniciativ zaměřených na budoucnost a rozvoj. Využíváme příležitostí rozšířit naše inovační schopnosti a pracovat s experty v různých odvětvích, abychom mohli řídit a formovat spojení fyzických a digitálních platforem.

Prostřednictvím klíčových partnerství tvoříme nové standardy řešení, do kterých vstupuje více dodavatelů a kde společně propojujeme revoluční technologie a moderní analytické a bezpečnostní nástroje. Je to prostředí plné nových nápadů a inovaci, které pomáhají našim zákazníkům posouvat své možnosti a dosáhnout opravdových změn.

Co to znamená pro naše zákazníky

Spotřebitelské chování se rychle mění, lidé jsou „online“, vyžadují přesné informace a očekávají exkluzivní úroveň služeb. Světy bankovnictví a retailu dnes spojují moderní, často bezkontaktní technologie, online služby a pokročilá analýza dat. Žijeme v digitální éře, která vyžaduje, abychom omni-channelové styčné body mezi zákazníky, bankami a obchodníky spravovali a spojovali novými, inovativními přístupy a technologiemi.

Naším cílem je poskytnout Vám nástroje, služby a směr, který potřebujete pro svou cestu vpřed. Víme, že Vaše potřeby a priority jsou jedinečné. Můžete očekávat, že naše řešení se přizpůsobí Vašim výzvám a pomou Vám splnit firemní cíle. Chceme Vám pomoci posunout laťku a zlepšit podnikání tím, že změníme způsob, jakým se s Vašimi zákazníky setkáváte v rámci všech technologických platforem – nyní i v budoucnu.

Co to znamená pro nás

Téměř všech 100 nejvýznamnějších světových finančních institucí a většina z 25 evropských maloobchodních řetězců se denně spoléhá na naše služby. Stejně tak i mnoho dalších firem z různých oborů. To je pro nás závazek, který staví Vaše potřeby a přání na první místo.

Přijímáme svou vedoucí úlohu v „Connected commerce“ a svou energii směřujeme do propojení fyzických a digitálních světů měn a plateb, abychom umožnili Vašim zákazníkům ještě pohodlnější a bezpečnější transakce. V neustále se vyvíjejícím se multi-platformním světě plném nových spotřebitelských očekávání jsme více než kdy dříve připraveni je plnit.